صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد در یک نگاه
 

صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد

در یک نگاه

شرکت صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد (سهامی خاص) متعلق به بخش خصوصی با هدف ایجاد یک مجتمع کامل فولادسازی از مرحله دریافت سنگ آهن از معدن تا تولید انواع فولادهای آلیاژی منطبق با استانداردهای بین المللی، در شهرشیراز، ضلع جنوبی دریاچه مهارلو (جاده شیراز- جهرم) ... ادامه مطلب

محيط زيست پاک

پروسه های توليد در کارخانه و روند اداری در سازمان صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد از قوانين حفظ محيط زيستی بين المللی پيروی می کند.

بزرگترین توليد کننده خصوصی فولاد

به عنوان بزرگترين مجتمع صنعتی توليد کننده خصوصی فولاد در ايران ، با اهميت ترين ماموريت و هدف ما ، حفظ اين عنوان با تلاش مستمر و حفظ کيفيت توليدات می باشد.

استانداردهای جهانی

در صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد ، هميشه سعی شده است تا محصولات نهایی از مقبوليت جهانی و استانداردهای روز دنيا بهره مند باشند.

 

آخرین اخبار

تعداد نمایش: 1370
تاریخ انتشار: 02/09/13
گاز برای فولادی ها حیاتی است
 

گاز برای فولادی ها حیاتی است

محمدحسین ثقفی مدیر تولید و توسعه صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد اظهار کرد: گاز برای واحدهای فولادی ماده اولیه محسوب می شود، در نتیجه جایگزینی به جای گاز طبیعی نداریم و موضوع هیدروژن برای کشورهایی است که می توانند برق زیادی داشته باشند.

وی ادامه داد: باید توازن مصرف را با صرفه جویی برقرار و گاز را برای صنایع تامین کرد. گاز بی رویه مصرف می شود در حالی که در تمام دنیا اولویت با صنعت است اما امروز به جای حمایت از تولید شاهد حمایت از مصرف هستیم.

جهت تماشای کامل مصاحبه کلیک کنید

 

تصاویر