صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد در یک نگاه
 

صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد

در یک نگاه

شرکت صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد (سهامی خاص) متعلق به بخش خصوصی با هدف ایجاد یک مجتمع کامل فولادسازی از مرحله دریافت سنگ آهن از معدن تا تولید انواع فولادهای آلیاژی منطبق با استانداردهای بین المللی، در شهرشیراز، ضلع جنوبی دریاچه مهارلو (جاده شیراز- جهرم) ... ادامه مطلب

محيط زيست پاک

پروسه های توليد در کارخانه و روند اداری در سازمان صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد از قوانين حفظ محيط زيستی بين المللی پيروی می کند.

بزرگترین توليد کننده خصوصی فولاد

به عنوان بزرگترين مجتمع صنعتی توليد کننده خصوصی فولاد در ايران ، با اهميت ترين ماموريت و هدف ما ، حفظ اين عنوان با تلاش مستمر و حفظ کيفيت توليدات می باشد.

استانداردهای جهانی

در صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد ، هميشه سعی شده است تا محصولات نهایی از مقبوليت جهانی و استانداردهای روز دنيا بهره مند باشند.

 

آخرین اخبار

تعداد نمایش: 1274
تاریخ انتشار: 02/10/09
 

فراخوان شناسایی و ارزیابی تأمین‌کنندگان کالا و خدمات

شرکت صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد در نظر دارد جهت به‌روزرسانی لیست تأمین‌کنندگان کالا و خدمات نسبت به شناسایی تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات توانمند و دارای صلاحیت اقدام کند.

لذا از کلیه اشخاص (حقیقی و حقوقی) فعال و حائز شرایط دعوت می‌گردد جهت معرفی و اعلام همکاری با مراجعه به بخش تأمین‌کنندگان در وب‌سایت شرکت صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد به آدرس www.pascosteel.com ضمن ثبت‌نام، رزومه مدارک و سایر گواهینامه‌های معتبر خود را بارگذاری کنند.

گفتنی است نمایندگان شرکت صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد در صورت نیاز به منظور بررسی و ارزیابی توان ثبت‌نام‌کنندگان داوطلب از امکانات آنان بازدید خواهند کرد.

بدیهی است ثبت‌نام و بارگذاری اسناد جهت ارزیابی یا درج نام متقاضی در لیست تأمین کنندگان کالا و خدمات (و ندور لیست شرکت) هیچ حق و امتیازی برای اینکه طرف قرارداد با شرکت واقع شوند ایجاد نمی‌کند.

آدرس مستقیم سامانه ارزیابی کیفی تأمین‌کنندگان شرکت صنایع فولاد آلیاژی پاسارگاد: https://suppliers.pascosteel.com 

تصاویر